Wij werken vanaf heden vanuit huis! Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, staan alle belangrijke contactgegevens tijdens de coronacrisis hieronder vermeld. Heeft u een vraag? Stuur ons gerust een e-mail of bel ons op het algemene telefoonnummer. Mocht u eerder contact met ons hebben gehad dan kunt u de gegevens gebruiken die u reeds in bezit heeft.

 

 
Algemene contactgegevens:
Tel: +31 (0)180 - 691491
E-mail: info@compacon.nl
 
Contactgegevens Accountmanagement:
Bert-Jan Singor
E-mail: bertjan@compacon.nl
Kelly Hoogendoorn 
E-mail: kelly@compacon.nl
Marjolein Schoenmaker
E-mail: marjolein@compacon.nl
Matty Baksteen-van Eyk
E-mail: matty@compacon.nl
Micha van Beem
E-mail: micha@compacon.nl
Michel Pieters Graafland
E-mail: michel@compacon.nl
Nathalie Niemantsverdriet
E-mail: nathalie@compacon.nl
Saskia Iriks
E-mail: saskia@compacon.nl
Suzanne Kieviet
E-mail: suzanne@compacon.nl
 

 

Contactgegevens Binnendienst:
André van Heest
E-mail: andre@compacon.nl
Astrid Kamphuis-Huisman
E-mail: astrid@compacon.nl
Caroline Willems
E-mail: caroline@compacon.nl
Daan Brinkman
E-mail: daan@compacon.nl
Danielle Cabaret
E-mail: danielle@compacon.nl
Diana Hameli
E-mail: diana@compacon.nl
Grace Rodgers
E-mail: grace@compacon.nl
Kiki Albers
E-mail: kiki@compacon.nl
Steffany Barendregt-van Vliet
E-mail: steffany@compacon.nl
 

 

Contactgegevens Inkoop:
Jettie Koniuszek
E-mail: jettie@compacon.nl

 

Contactgegevens Orderbegeleiding:
Leandro 't Jong
E-mail: leandro@compacon.nl
Nathalie Wong
E-mail: nathaliewong@compacon.nl
Sabine Kuijl
E-mail: sabine@compacon.nl
 

 

Overige (aan)vragen kunt u via het contactformulier insturen. 

 

Blijf up-to-date!

Door je aan te melden voor onze Compacon e-mailing.

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Neem contact met ons op!