Hallo wij zijn Compacon

Compacon heeft een team van 32 professionele en ervaren medewerkers. Jarenlange ervaring in de promotionele industrie, als accountmanager, commerciële binnendienst, onze graphic design studio, inkoop en sourcing of administratie en logistiek.

Een ijzersterke club van waardevolle medewerkers die zich graag aan u voorstellen:

Ton Löbker, ton@compacon.nl Compacon
Ton Löbker
ton@compacon.nl
Michiel Vonk, michiel@compacon.nl Compacon
Michiel Vonk
michiel@compacon.nl
Matty Baksteen-van Eyk, matty@compacon.nl Compacon
Matty Baksteen-van Eyk
matty@compacon.nl
Micha van Beem, micha@compacon.nl Compacon
Micha van Beem
micha@compacon.nl
Michel Pieters Graafland, michel@compacon.nl Compacon
Michel Pieters Graafland
michel@compacon.nl
Marjolein Schoenmaker, marjolein@compacon.nl Compacon
Marjolein Schoenmaker
marjolein@compacon.nl
Nathalie Niemantsverdriet, nathalie@compacon.nl Compacon
Nathalie Niemantsverdriet
nathalie@compacon.nl
Bert-Jan Singor, bertjan@compacon.nl Compacon
Bert-Jan Singor
bertjan@compacon.nl
Suzanne Kieviet, suzanne@compacon.nl Compacon
Suzanne Kieviet
suzanne@compacon.nl
Robert-Jan Verboom, robertjan@compacon.nl Compacon
Robert-Jan Verboom
robertjan@compacon.nl
Paul van Boodegom, paul@compacon.nl Compacon
Paul van Boodegom
paul@compacon.nl
Kelly Haverkort, kelly@compacon.nl Compacon
Kelly Haverkort
kelly@compacon.nl
Sabine Kuijl, sabine@compacon.nl Compacon
Sabine Kuijl
sabine@compacon.nl
Nathalie Wong, nathaliewong@compacon.nl Compacon
Nathalie Wong
nathaliewong@compacon.nl
Leandro 't Jong, leandro@compacon.nl Compacon
Leandro 't Jong
leandro@compacon.nl
Jordy van den Burg, jordy@compacon.nl Compacon
Jordy van den Burg
jordy@compacon.nl
Marit van Ballegooijen, marit@compacon.nl Compacon
Marit van Ballegooijen
marit@compacon.nl
Kimberley van der Jagt, kimberley@compacon.nl Compacon
Kimberley van der Jagt
kimberley@compacon.nl
Julia Karreman, julia@compacon.nl Compacon
Julia Karreman
julia@compacon.nl
Jordy Sla, jordysla@compacon.nl Compacon
Jordy Sla
jordysla@compacon.nl
André van Heest, andre@compacon.nl Compacon
André van Heest
andre@compacon.nl
Grace Rodgers, grace@compacon.nl Compacon
Grace Rodgers
grace@compacon.nl
Marijke Kuijken, marijke@compacon.nl Compacon
Marijke Kuijken
marijke@compacon.nl
Daan Brinkman, daan@compacon.nl Compacon
Daan Brinkman
daan@compacon.nl
Steffany Barendregt-van Vliet, steffany@compacon.nl Compacon
Steffany Barendregt-van Vliet
steffany@compacon.nl
Astrid Kamphuis-Huisman, astrid@compacon.nl Compacon
Astrid Kamphuis-Huisman
astrid@compacon.nl
Kiki Albers, kiki@compacon.nl Compacon
Kiki Albers
kiki@compacon.nl
Caroline Willems, caroline@compacon.nl Compacon
Caroline Willems
caroline@compacon.nl
Daniëlle Cabaret, danielle@compacon.nl Compacon
Daniëlle Cabaret
danielle@compacon.nl
Barbara Vonk-Mulder, barbara@compacon.nl Compacon
Barbara Vonk-Mulder
barbara@compacon.nl
Debbie Stroot, debbie@compacon.nl Compacon
Debbie Stroot
debbie@compacon.nl
Diana Hameli, diana@compacon.be Compacon
Diana Hameli
diana@compacon.be