Hallo wij zijn Compacon

Compacon heeft een team van 29 professionele en ervaren medewerkers. Jarenlange ervaring in de promotionele industrie, als accountmanager, commerciële binnendienst, onze graphic design studio, inkoop en sourcing of administratie en logistiek.

Een ijzersterke club van waardevolle medewerkers die zich graag aan u voorstellen:

Ton Löbker, ton@compacon.nl Compacon
Ton Löbker
ton@compacon.nl
Michiel Vonk, michiel@compacon.nl Compacon
Michiel Vonk
michiel@compacon.nl
Matty Baksteen-van Eyk, matty@compacon.nl Compacon
Matty Baksteen-van Eyk
matty@compacon.nl
Micha van Beem, micha@compacon.nl Compacon
Micha van Beem
micha@compacon.nl
Michel Pieters Graafland, michel@compacon.nl Compacon
Michel Pieters Graafland
michel@compacon.nl
Marjolein Schoenmaker, marjolein@compacon.nl Compacon
Marjolein Schoenmaker
marjolein@compacon.nl
Nathalie Niemantsverdriet, nathalie@compacon.nl Compacon
Nathalie Niemantsverdriet
nathalie@compacon.nl
Nancy Holinsky, nancy@compacon.nl Compacon
Nancy Holinsky
nancy@compacon.nl
Bert-Jan Singor, bertjan@compacon.nl Compacon
Bert-Jan Singor
bertjan@compacon.nl
Jorn Bellemakers, jorn@compacon.nl Compacon
Jorn Bellemakers
jorn@compacon.nl
Lisette Hoencamp-Wegenhousen, lisette@compacon.nl Compacon
Lisette Hoencamp-Wegenhousen
lisette@compacon.nl
Paul van Boodegom, paul@compacon.nl Compacon
Paul van Boodegom
paul@compacon.nl
Marit van Ballegooijen-Stierman, marit@compacon.nl Compacon
Marit van Ballegooijen-Stierman
marit@compacon.nl
Kimberley van der Jagt, kimberley@compacon.nl Compacon
Kimberley van der Jagt
kimberley@compacon.nl
Simone Tak, simone@compacon.nl Compacon
Simone Tak
simone@compacon.nl
Julia Karreman, julia@compacon.nl Compacon
Julia Karreman
julia@compacon.nl
Steffany Barendregt-van Vliet, steffany@compacon.nl Compacon
Steffany Barendregt-van Vliet
steffany@compacon.nl
André van Heest, andre@compacon.nl Compacon
André van Heest
andre@compacon.nl
Robert-Jan Verboom, robertjan@compacon.nl Compacon
Robert-Jan Verboom
robertjan@compacon.nl
Kelly Haverkort, kelly@compacon.nl Compacon
Kelly Haverkort
kelly@compacon.nl
Grace Rodgers, grace@compacon.nl Compacon
Grace Rodgers
grace@compacon.nl
Astrid Kamphuis-Huisman, astrid@compacon.nl Compacon
Astrid Kamphuis-Huisman
astrid@compacon.nl
Kiki Albers, kiki@compacon.nl Compacon
Kiki Albers
kiki@compacon.nl
Caroline Willems, caroline@compacon.nl Compacon
Caroline Willems
caroline@compacon.nl
Daniëlle Cabaret, danielle@compacon.nl Compacon
Daniëlle Cabaret
danielle@compacon.nl
Barbara van Prooijen, barbarap@compacon.nl Compacon
Barbara van Prooijen
barbarap@compacon.nl
Philip Molenaar,  Compacon
Philip Molenaar
Barbara Vonk-Mulder, barbara@compacon.nl Compacon
Barbara Vonk-Mulder
barbara@compacon.nl
Debbie Stroot, debbie@compacon.nl Compacon
Debbie Stroot
debbie@compacon.nl